Sme dub, sme QUERCUS

Naša spoločnosť je najväčším spracovateľom, výrobcom a exportérom produktov z dreviny dub na Slovensku. Našou filozofiou je umožniť zákazníkom objaviť silu a čaro masívneho dreva a ponúknuť im poctivé produkty z kvalitných materiálov, s overeným pôvodom a s vysokou pridanou hodnotou.

Tradícia výroby

Pôsobíme na trhu už od roku 1994 a hlavným predmetom našej činnosti je spracovanie drevnej hmoty a výroba polotovarov ako i finálnych výrobkov z listnatých drevín. Sme významným dodávateľom najväčších parketárskych firiem západnej a severnej Európy, kam putuje gro našej produkcie.

Slovenské drevo

100% našej drevnej suroviny pochádza zo slovenských lesov, ktoré dodržiavajú princípy obnoviteľného lesného hospodárstva. Nepodporujeme ťažbu vzácnych tropických druhov, využívame len lokálne dreviny, ktoré sú všeobecne známe svojimi kvalitami.

Široké produktové portfólio

Do nášho produktového portfólia patria okrem masívnych drevených podláh aj drevené palivové pelety, záhradné hranoly, podstielka pre zvieratá a rôzne druhy drevných polotovarov ako rezivo alebo prírezy.

 

Viac informácií o našej spoločnosti môžete nájsť na našej firemnej webstránke www.quercus.sr.

 QUERCUS, s.r.o. webstránka