Povrchové úpravy

Jeden produkt, niekoľko možností výsledného dizajnu. Všetky parkety, ktoré sa dodávajú bez povrchovej úpravy, je možné upraviť podľa vlastného vkusu lakom, prírodným olejom alebo tvrdým voskovým olejom.

Bez povrchovej úpravy

Bez povrchovej úpravy

Väčšina našich parkiet sa dodáva bez povrchovej úpravy. Tá sa aplikuje v rámci montáže, aby sa dosiahol jednotný vzhľad podlahy a taktiež aby sa zabránilo nerovnostiam spôsobeným podkladom.

Hodvábne matný lak

Hodvábne matný lak

Náš hodvábne matný lak dodáva podlahe elegantný svetlý vzhľad a saténový lesk. Nanáša sa v troch vrstvách, vďaka čomu podlaha znesie náročnejšiu prevádzku i väčšiu záťaž. Lak drevo účinne chráni a taktiež sa ľahko udržiava.

Tvrdý voskový olej

Tvrdý voskový olej

Tvrdý voskový olej vytvára na podlahe jemne matný vzhľad. Vďaka podielu vosku chráni podlahu takmer ako lak, ale umožňuje drevu dýchať. Obsahuje prírodné zložky, je značne trvácny a odolný i voči vode.

Prírodný olej

Prírodný olej

Prírodný olej prepožičiava parketám sýtu farbu, na dotyk zanecháva prirodzený povrch dreva a zvýrazňuje jeho štruktúru. Je dostupný nielen v transparentnej verzii, ale i v rôznych farebných variáciách.