Masívne drevené podlahy QUERCUS

Púť za unikátnou podlahou začíname v slovenských lesoch, ktoré sú už dlhé roky stálym zdrojom našich vysokokvalitných vstupov. Vďaka osobnému prístupu a vysokému podielu ručnej práce si každá naša podlaha nesie svoj príbeh a je jedinečná.

 

100% masívne drevo v jednom kuse

100% masívne drevo

Masívna drevená parketa je zložená z jedného kusa masívneho dreva, vďaka čomu sa vyznačuje vysokou odolnosťou, životnosťou a skvelou schopnosťou zvukovej a tepelnej izolácie. Oddávna je synonymom trvácnosti, odolnosti a kvality a právom jej patrí titul podlahy generácií.

 
Pravá Hodnota

Pravá Hodnota

Masívna drevená podlaha predstavuje tú pravú hodnotu. Masívne drevo je cenenou a vzácne využívanou surovinou, ktorá je dnes v podlahách často nahrádzaná menej kvalitnými materiálmi. Výberom masívnych parkiet QUERCUS si môžete byť istí, že investujete do nefalšovanej kvality, ktorá časom nestratí na hodnote.

 
Slovenský pôvod

Slovenský pôvod

K nohám Vám skladáme rýdzo slovenské produkty, pochádzajúce z našich lesov, vyrobené z lokálnych drevín a ručne spracované kvalifikovanými odborníkmi v našom závode. Naše parkety nesú dlhoročnú tradíciu a sme hrdí na ich slovenský pôvod.

 
Najvyššia Kvalita

Najvyššia Kvalita

Či už sa jedná o starostlivý výber materiálu, alebo precízne spracovanie, kvalita je u nás vždy na prvom mieste. Všetky naše produkty spĺňajú najnovšie európske normy a prechádzajú niekoľkým stupňami kontroly, aby sme si mohli byť istí, že sa k našim zákazníkom dostane to najlepšie.

 
Významné realizácie

Významné realizácie

Naše parkety si našli svoje miesto vo svetoznámom francúzskom zámku Versailles, v prestížnej radnici v Nice, ale napríklad i vo vládnych budovách v Turkménsku. Taktiež sú dejiskom kultúrnych udalostí v slovenskej Štátnej vedeckej knižnici, ako i súčasťou každodenných radostí v rôznorodých súkromných domoch a rezidenciách.