DeLuxe

Kolekcia De Luxe
 

Od tradičnej elegancie, cez extravaganciu a rafinovanosť, až po nádych histórie a rustikálnej rozvážnosti, všetky Vaše predstavy o ideálnej podlahe sa ukrývajú v niektorom zo svojských dizajnov tejto kolekcie.
De Luxe charakterizuje rozmanitosť a aristokratický pôvod. V jej srdci sa skrýva číry dub, drevina tisícich podôb s unikátnou kresbou a výnimočnými vlastnosťami. Tri vzory kolekcie odhaľujú i čaro dreviny hrab, známej svojou netradičnou svetlou farbou a nadpriemernou tvrdosťou. Tieto dreviny značne dotvárajú charakter podlahy a sú zároveň i tajomstvom jej dlhovekosti. Detailná ručná práca, využitá pri výrobe, dodáva parketám na osobitosti, vďaka čomu sa z každej z nich stáva nenapodobiteľný originál. Všetky obrazce sú vyskladané zo starostlivo vybraných lameliek, aby sa zaručila dokonalosť a presnosť každého vzoru.
Vďaka svojmu výnimočnému vzhľadu majú naše parkety moc pozdvihnúť štýl moderných ako i klasických interiérov. Vznešené tvary, sofistikované vzory a jedinečné dreviny dodajú Vášmu domovu tú pravú atmosféru luxusu, ktorá Vás obklopí vždy, keď vstúpite do miestnosti.

Položiek: 9

na stránku

Položiek: 9

na stránku